O nás

Nechte se unášet rychlostí průmyslových šicích strojů.

Podívejte se na další videa: Průmyslové šicí stroje v akci.

Historie

Naše spolupráce s firmou Dürkopp Adler AG začala již v roce 1987, kdy tato firma vznikla spojením dvou značek: Dürkopp a Adler. Nejprve jsme působili jako servisní středisko Mechaniky Praha, dále jako pobočka firmy Landau Vídeň a od roku 1993 zastoupení Dürkopp Adler Austria. Po reorganizaci servisních středisek, bylo založeno výhradní zastoupení pro Českou republiku DA Servis CZ s.r.o..

Vzhledem k dlouholeté spolupráci s mateřskou firmou jsou všichni naši zaměstnanci skutečnými odborníky v oboru průmyslových šicích strojů. Naši technici pravidelně navštěvují hlavní závod v Bielefeldu, kde jsou seznamováni s novinkami firmy a zároveň zaškolováni na nové stroje.

Náhradní díly k průmyslovým šicím strojům

V našem sídle se nachází velký sklad originálních náhradních dílů pro průmyslové šicí stroje a pro pohonné jednotky EFKA. Tyto díly jsme schopni expedovat obratem. S hlavním skladem v Bielefeldu jsme propojeni skladovým a účetním systémem SAP. Díky tomu můžeme kontrolovat stav a možnost dodání ostatních náhradních dílů. Veškeré originální náhradní díly expedujeme ze skladu Duerkopp Adler Praha.

K průmyslovým šicím strojům dodáváme rovněž spotřební materiál jako jsou jehly, oleje, nůžky, řezací nástroje Olfa apod.

Důležité upozornění:

chceme vás upozornit, že na některých e-shopech se objevili informace o dovozu tzv. "originálních náhradních dílů od firmy Duerkopp Adler". Naše mateřská firma v Bielefeldu nám nepotvrdila spolupráci s těmito e-shopy a ani my s nimi nespolupracujeme.

[CNW:Counter]